• inci pars

  8.
  inci pars

  inci pars

  inci pars

  inci pars

  inci pars

  inci pars

  inci pars
  ... ohal nedir askim
 • alpay isimli kızların genel özellikleri

  6.
  Duştan çıkıp havluyla özçekim yaparlar.
  3 ... ohal nedir askim
 • serkan is my girl

  338.
  Yine hatırlanan efsane şarkı.
  1 ... ohal nedir askim
 • zafer çağlayan

  229.
  zafer çağlayan
  4 ... ohal nedir askim
 • nicklerden meslek tahmin etme

  427.
  Bilge yazar: falcı.
  ... ohal nedir askim
 • zonguldak ta evli kadına tecavüz edilmesi

  1.
  rezaletler bitmiyor.

  --spoiler--

  Çaycuma ilçesinde oturan evli ve 1 çocuk annesi M.K. adlı kadın, ilçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvurarak, Uğur G.'nin, kendisini zorla çiftlik evine götürüp tecavüz ettiğini, burada çıplak fotoğraflarını çekerek şantaj yaptığını iddia etti. Polisin yerini tespit ettiği çiftlik evine jandarma operasyon düzenledi. 45 yaşındaki Uğur G., gözaltına alındı. Evde yapılan aramada 11 ruhsatsız av tüfeği de ele geçirildi.

  Çaycuma Belediyesi'nde veteriner hekim olarak görev yapan ve evli olan Uğur G., emniyetteki sorgusunda M.K.'nın rızası ile ilişkiye girdiklerini söyleyerek suçlamayı kabul etmedi. Uğur G., işlemleri tamamlanması ardından akşam saatlerinde Çaycuma Adliyesi'ne sevk edilerek, 'nitelikli cinsel istismar', 'görüntü ve resim ile şantaj' suçlamasıyla tutuklandı.

  --spoiler--

  http://www.hurriyet.com.t...cavuz-etti-sonra-40659119
  1 ... ohal nedir askim
 • ajda pekkan

  627.
  ajda pekkan
  1 -1 ... ohal nedir askim
 • erzurum da 21 yaşında kıza tecavüz edilmesi

  1.
  şantaj da yapmışlar.

  --spoiler--

  Bir kargo şirketinde şoför M.B., arkadaşı M.G.'nin ayrıldığı sevgilisini telefonla arayarak, kendisiyle görüşmek istedi. Erkek arkadaşından ayrıldığı için bunalıma giren üniversite öğrencisi D.B. bu teklifi kabul ederek, sevgilisinden haber alma düşüncesiyle M.B. ile buluştu. M.B., genç kızı araca alarak iddiaya göre, ıssız bir yere götürdü. D.B.'ye arkadaşıyla aralarında geçen cinsel ilişkiden haberi olduğunu söyleyen M.B., kendisiyle de birlikte olması şartıyla ailesine bu durumu anlatmayacağı şantajında bulundu.
  D.B.'yi aracından indiren M.B., telefonla arayıp, mesaj gönderdiği genç kıza yönelik şantajlarını sürdürdü. D.B.'ye gönderdiği kısa mesajda M.B., "Sen, kendin geleceksin. Benimle zevk alarak, birlikte olacaksın. Gözünden bir damla yaş gelmeyecek. Sana bir saat müsaade. Haber vermezsen olacaklardan kork" dedi. Olanların başka şehirdeki ailesi tarafından duyulmasından korkan D.B., konuşmak için M.B. ile yeniden buluştu. Genç kızı araca alan M.B., aracın kapılarını kilitleyerek, iddiaya göre, D.B.'ye tecavüz etti. Tecavüz sonrası M.B.'nin şantajlarını sürdürmesi üzerine D.B., polise başvurarak, M.B.'den şikayetçi oldu. Şikayet üzerine M.B., tutuklandı.

  M.B. hakkında Erzurum 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı. Önceki duruşmada savcının esasa ilişkin görüşünü sunması sunması ardından savunması alınan M.B., şöyle dedi:

  "Kıyamet koptuğunda Mahkeme-i Kübra'da buradaki herkes, şahit olsun. Benim yüzüm ak, vicdanım rahat. Yastığa başımı rahat koyuyorum. O, düşünsün. Öbür dünyada bu suçlardan o, cehenneme gidecek. Üç kuruş para için düştüğüm durumlara bak" dedi.

  Mahkeme Başkanı Server Şimşek, "Sana o yetkiyi kim verdi? Kimin cehenneme gideceğine sen mi karar veriyorsun? Sen, şu an buradaki suçlar ile ilgili mükellefsin. Öbür dünyada ne olacak, kimse bilemez. Sen de bilemezsin ben de" diyerek, tutuklu sanığa tepki gösterdi.

  Erzurum 1'nci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki karar duruşmasına çıkarılan M.B. suçlamaları yine kabul etmedi. D.B.'ye rıza dışında bir eylemde bulunmadığını öne süren M.B., "Mağdur istediği parayı vermediğim için bu şekilde iftirada bulundu. Beraatımı istiyorum" dedi.

  Mahkeme heyeti, M.B.'yi 'cinsel saldırı' suçundan 15 yıl hapis cezası verdi. Heyet, iyi hal indirimi uygulamadığı M.B.'ye ayrıca 'şantaj' suçundan 2 yıl 6 ay hapis, 10 bin lira adli para ve 'hakaret' suçundan ise 6 ay olmak üzere toplam 18 yıl hapis cezası verdi. Mahkeme heyeti, üniversiteli genç kızın araçta kilitli tutmasının 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçunu oluşturduğu kanaatine vararak M.B. hakkında bu suçtan da Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulmasını kararlaştırdı.

  --spoiler--

  http://www.gazetevatan.co...iga-18-yil-1121725-yasam/

  (bkz: erzurum)
  20 -4 ... ohal nedir askim
 • sadece türkiye de görülen olaylar

  2710.
  sadece türkiye de görülen olaylar
  2 ... ohal nedir askim
 • başı açık kız eğlenmelik kapalı kız evlenmeliktir

  137.
  başı açık kız eğlenmelik kapalı kız evlenmeliktir
  2 -1 ... ohal nedir askim
 • 2017 nin en iyi filmi

  7.
  (bkz: ayla)
  2 ... ohal nedir askim
 • zeki müren in altın sülün e benzemesi

  2.
  ibretlik tespittir.

  renkler aynı,

  sarı-kırmızı...
  4 ... ohal nedir askim
 • futbolcular maç öncesi mastürbasyon yapıyor

  1.
  Erjona Sulejmani tespitidir.

  futbolcular maç öncesi mastürbasyon yapıyor
  2 -1 ... ohal nedir askim
 • afyon da 11 yaşında kıza tecavüz edilmesi

  1.
  skandal,
  sınıf arkadaşı tecavüz etmiş.

  --spoiler--

  inanılmaz olay 7 Kasımda Afyonkarahisar’da meydana geldi. Ortaokul öğrencisi 11 yaşındaki kız çocuğu karın ağrısı şikayetiyle annesi tarafından devlet hastanesine götürüldü. Hastanede yapılan kontrollerde 11 yaşındaki kızın 2,5 aylık hamile olduğu tespit edildi. Hastane yönetimi durumu savcılığa bildirdi. Savcılık kararıyla kıza kürtaj yapıldı. Daha sonra küçük kız korumaya alındı.

  Psikolojik destek verilen küçük kız, pedagoglar eşliğinde alınan ifadesinde aynı sınıfta okuyan 13 yaşındaki sınıf arkadaşının kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Kız ifadesinde sınıf arkadaşının ‘Sana kuş göstereceğim’ diyerek evlerinin arkasında bulunan metruk bir binaya götürüp orada cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

  Küçük kızın ifadesi üzerine 13 yaşındaki erkek çocuk gözaltına alındı. Gözaltına alınan erkek çocuk ise suçlamaları reddetti. Erkek çocuğun ailesi de, küçük kızın başkaları tarafından istismar edildiğini iddia edip, 3 tanığı savcılığa götürdü. Bunun üzerine erkek çocuk, adli kontrol şartıyla bırakıldı.

  --spoiler--

  http://www.hurriyet.com.t...asi-tecavuz-etti-40656273
  3 -2 ... ohal nedir askim
 • alevilerin evlerinin işaretlenmesi

  7.
  tehlikeli bir olaydır.

  alevilerin evlerinin işaretlenmesi

  alevi değilim ama bunu yapanları lanetliyorum.
  2 ... ohal nedir askim
 • mustafa topaloğlu

  319.
  mustafa topaloğlu
  ... ohal nedir askim
 • banu alkan

  239.
  banu alkan
  ... ohal nedir askim
 • adolf hitler

  3757.
  iyi bir hayvansever, elit bir ressam, ateşli bir milliyetçiydi.

  Çok onurluydu. Bütün dünyayla savaştı. Kaybetti ama teslim olmadı.

  Unutmayacağız seni f ü h r e r.
  1 -2 ... ohal nedir askim
 • yılmaz morgül show

  9.
  yılmaz morgül show
  ... ohal nedir askim
 • hande subaşı

  45.
  hande subaşı
  ... ohal nedir askim
 • yeni şeyler getiriyorum